Strona główna

Menu


Goście online

Serwis parafii przegląda teraz
 1 gość 

Odwiedzin ogółem:

Od 1.01.2010:

REKLAMA

niedziela, 16 czerwca 2019 19:17


Nowy proboszcz parafii pod wezw. św. Karola Boromeusza - Stara Huta.W dniu dzisiejszym, w uroczystość Trójcy Przenajświętszej, zarząd nad naszą parafią objął ks. Piotr Niedziela (dotychczasowy wikariusz parafii św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty w Pilicy).
Funkcję administratora parafii powierzył Mu, dekretem z 12 czerwca, biskup sosnowiecki ks. Grzegorz Kaszak. Dekret ów odczytał i powitał nowego proboszcza, pierwszy proboszcz naszej parafii, ks. Eugeniusz Cebulski.


Nowemu ks. proboszczowi składamy życzenia wielu lat owocnej pracy w naszej społeczności.


Jednocześnie modlimy się o powrót do sił i zdrowia ks. kanonika Stanisława Dybeł.


admin