Menu

Goście online

Serwis parafii przegląda teraz
 9 gości 

Odwiedzin ogółem:

Od 1.01.2010:

REKLAMA

"Ja jestem światłością świata. Kto idzie za Mną, nie będzie chodził w ciemności, lecz będzie miał światło życia."

    (J 8, 12)GRUPA OAZOWA

prowadzą:
p. Ewa i Wojciech Tabak


Ruch Światło-Życie popularnie nazywany Ruchem Oazowym lub po prostu Oazą jest ruchem odnowy Kościoła, który w całej Polsce i wielu innych krajach świata gromadzi ludzi różnego wieku i różnego powołania: dzieci, młodzież, dorosłych, osoby samotne, małżeństwa, oraz osoby konsekrowane.


Podstawową jednostką Ruchu Światło-Życie jest mała grupa, gromadząca się na regularnych spotkaniach, tworząc w tej sposób część wspólnoty parafialnej. Spotkania mają charakter formacyjny, a ich zadaniem jest prowadzenie uczestników do spotkania z Jezusem oraz pobudzanie do kształtowania określonych postaw takich jak regularna modlitwa, kontakt ze Słowem Bożym, budowanie relacji z innymi czy pomoc potrzebującym. Zwieńczeniem spotkań w ciągu roku są piętnastodniowe wyjazdy wakacyjne.


Poza spotkaniami formacyjnymi jest w Oazie dużo miejsca na wspólną zabawę, wycieczki, rozwijanie talentów, zawieranie przyjaźni oraz po prostu spędzanie razem czasu.


      


Podobnie jest w naszej parafii. Oaza spotyka się w piątki o godzinie 16.30. Spotkania zaczynamy chwilą rozmowy o naszych bieżących sprawach oraz zabawą i śpiewem. Następnie uczestniczymy we wspólnym spotkaniu formacyjnym, a zwieńczeniem spotkania jest wspólny udział we Mszy Św.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy na adres:

  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.    

lub po prostu o przyjście na spotkanie.


Więcej informacji o Ruchu Światło-Życie można znaleźć na stronie internetowej www.wruchu.oaza.plZapraszamy Cię już w piątek, nie może Cię zabraknąć!